Produkce

Line Boring Machines

Vyvrtávačka stroj York 4-14


 

Otvory 38 až 406mm "
"Snížení doby odstávky vašeho zařízení"

S příchodem inovativních nástrojů přenosný opracování dílů z konkrétní krok vpřed. Rozsah přenosných obráběcích strojů se rozšířila o nový přístup k vrtů a navařování. Vyvrtávací tyč firmy York je ideální pro otvory v těžkých zařízení. Přenosné obrábění otvorů se strojem do otvorů 4-14 funguje skvěle v obchodě nebo na místě Vyvrtávací stroje z Yorku mají vysokou kapacitu, univerzální a snadno ovladatelný.

830 Inteligentní Weld

 

Instalace pro navařování York 8-30 Inteligentní svar
Otvory 38 do 762 milimetrů
"Nový přístup k navařování otvorů"
Novinky v zařízení pro svařování děr. Naše nastavení pro navařování inteligentní svarů Systems, model BW-830 je před stávajících zařízení technologických podobně. Toto je první svého druhu zařízení pro ukládání otvory, což všechny rychlosti výpočtu pro vás. V tomto modelu, není bludiště drátů nebo složité instalace. Všechny kabely jsou zastrčený v copu, který dělá práci s instalací uživatelsky příjemný
Dálkové ovládání Inteligentní Weld krok-za-krokem vám ukáže různé dostupné režimy: kruhové, segmentové a jeho zatavení s propustí zón. Může být nastaven na anglické nebo španělské displejem a britské imperiální nebo metrické soustavy.
nstalace pro navařování York firma je plně vybavený systém ID nebo OD povrch, používá krokování vkládání a pracuje se širokou škálou drátu. Rozšířený rozsah průměrů 38 do 762 mm umožňuje širší rozsah než na jakékoli jiné jednotce.
Instalace Smart Weld, model BW-830 s jmenovitým proudem 250 Amper umožňuje použít standardní kabel 8,9-11,4 mm dlouhé. Instalace Inteligentní Weld, BW-830 model může být použit s mnoha typy drátů, včetně plněnou drát, nerez, hliník bronz, Inconel (nikl-chrom superalloy). Instalace Smart Weld, model BW-830 používá buď podavač a baterku, takže pokud můžete provést ruční navařování, měli byste být schopni přejít do automatického provozu.
Nastavení svařovacího Inteligentní svar, model BW-830 je vybaven nejpřenositelnější vrtací tyče, funguje dobře i na prodejně pro zpracování pomocný stativ.

12-36 Vyvrtávací tyč


 

Stroj na vrtání otvorů York 12-36
Velké otvory o průměru 203-914 mm
"Poslední vývoj ve výrobě vyvrtávací tyče"

Dvě vodicí šrouby - zajistit plynulé zásobování a zlepšení úprava

Na tlumiči nárazníky - snížení dopadu vliv na nástroj pro zvýšení životnosti nástrojů

Hydraulický agregát s výkonem 10 hp - Vpřed / vzad

Nezávislé posuv - sazby kontrolní krmné pomocí našeho pohodlné dálkové

Orbitální frézovací zařízení


P1010065

P1010065

P1010065

 

Široce se používápro obnovu základových ploch pro víka hřídel turbín výkonových agregátů vodní elektrárny

Katalog ke stažení (ve formátu PDF)